بیمه

بیمه حمل و نقل کالا و بار

بیمه ‌حمل‌ و نقل‌ کالا و بار بیمه‌ای‌ است‌ که‌ بموجب‌ آن‌ بیمه‌ گر در مقابل‌ حق‌ بیـمه‌ای‌ که ‌از بـیمه‌ گذار دریافت‌ میکند متعهد میشود چنانچه‌ در جریان‌ حمل‌ کالا از نقطه‌ای‌ ” مبداء حمل‌” به‌ نقطه دیگر “مقصد حمل‌ کالا” ، در نتیجه‌ وقوع‌ خط‌رهای‌ موضوع‌ بیمه‌ ، کالا تلف‌ شده‌ و یا دچار خسارت شود و یا بیمه گذار هزینه هائی در رابطه‌ با این‌ خط‌رات ‌متحمل‌ شود زیان وارده‌ را جبران‌ نماید. علاوه‌ برآن‌ در بعضی‌ موارد زیان‌ وارده‌ به ‌اشخاص‌ ثالث‌ نیز از ط‌ریق‌ این‌ بیمه‌ جبران‌ میشود.

بیمه مسئولیت

بیمه های مسئولیت از جمله رشته های بیمه ای است که به طور مستقیم در تنظیم روابط اجتماعی افراد جامعه ، شناخت افراد از حقوق و مسئولیتهای یکدیگر و تامین امنیت حرفه ای مشاغل و فعالیتها تاثیر گذار می باشد . 
بطور کل اگرچه بیمه مسئولیت تأمینی برای اشخاص ثالث در قبال مخاطرات ناشی از فعالیت و زیست بیمه گذار می باشد اما بیمه گذار با توجه به جبران خسارت از سوی بیمه گر (شرکت ) آرامش و اطمینان خاطری در زمان فعالیت خود کسب خواهد نمود.
با توجه به مسئولیتهای بیشماری که هریک از ما در قبال سایر افراد جامعه داریم می توان تعداد بسیار متنوعی از بیمه های مسئولیت را برشمرد اما با توجه به میزان استقبال مردم از انواع نسبتا محدود این نوع بیمه و عدم آشنایی مردم با ان شرکت سیتی اکسپرس با مشاوره و اراده بیمه مسدولیت اماده خدمت رسان به شما هموطنان عزی می باشد

بیمه عمر

بیمه عمر چیست ؟

پشتوانه ای مطمئن برای پس اندازهای زندگی

ایا بارای خرید بیمه عمرمناسب نیاز به مشاوره دارید ؟

یک گام اصلی برای خرید اگاهانه بیمه عمر دریافت مشاوره صادقانه می باشد

مهم نیست کجای ایران زندگی می کنید …ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بهترین انتخاب را داشته باشید


بیمه شخص ثالث با هدف حمایت از حقوق اشخاص آسیب دیده در سوانح رانندگی برای همه دارندگان وسلیه نقلیه (شامل سواری، مسافری، موتورسیکلت و …) یک ضرورت برشمرده میشود و دامنه مخاطبین وسیعی را در برمی گیرد. از اینرو پیش از استفاده از هر نوع وسیله نقلیه می‌بایست بیمه نامه شخص ثالث و میزان اعتبار آن را برای پوشش دهی خسارت های مالی و جانی در برابر حوادث احتمالی پیشرو بررسی نمایید. منظور از شخص ثالث فرد (یا افرادی) است که توسط راننده مقصر دچار خسارت بدنی و مالی شده اند.

با توجه به محدویت منابع مالی برای هر فرد و ضرورت مدیریت هزینه در زندگی روزمره تلاش افراد حفظ کیفیت خدمات با حداقل هزینه می باشد.  بیمه شخص ثالث یکی از راه کارهای ضروری و ملموس در زندگی افراد جهت جبران آسیبها برشمرده می شود.

IMG13534736

دریافت مشاوره

  • از آنجا که صنعت بیمه یک صنعت کاملاً حرفه ای و علمی بوده و قوانین و مقررات خاص خود را دارد، لازمست شما همچون مشاور حقوقی، یک مشاور بیمه ای نیز داشته باشید تا علاوه بر کاهش هزینه های بیمه ای در طول مدت زندگی، بیمه نامه هایی را به شماارائه دهد که قدرت بالایی در پرداخت خسارت داشته باشند. فراموش نکنیم که مهمترین مرحله در خرید یک بیمه نامه خوب همان مرحله اول و تنظیم قرارداد بیمه است. اگر در روز اول بیمه نامه خوبی برای شما طراحی شده باشد حتماً به راحتی خسارت احتمالی خود را از شرکت بیمه دریافت خواهید کرد.
  • به همین منظور ما مفتخریم کارشناسان خبره و کارکشته خود را جهت ارائه خدمات و مشاوره های بیمه ای به صورت رایگان به محل شما اعزام نموده و ضمن آگاهی بخشی در رشته های مختلف بیمه ای، مناسب ترین نوع بیمه نامه را به شما تحویل دهیم.

  جهت استفاده از مشاوران بیمه با ما تماس بگیرید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر  با شماره زیر تماس بگیرید 

شماره تماس :۰۹۱۲۰۱۸۵۱۷۶